Olea Europaea olijf struik - 160cm
- Vers uit onze kwekerij
- 100% schadegarantie
- Speciaal ontwikkelde verzenddozen voor planten
- 200.000+ tevreden plantenliefhebbers
Productomschrijving
Verzorging & tips Olea Europaea - 160cm
Heb je geen groene vingers? Geen zorgen. Deze Olea Europaea heeft weinig onderhoud nodig. Oorspronkelijk groeit de Olea op een plek waar de zon veel schijnt en de temperaturen wat hoger zijn dan bij ons in Nederland. Toch kan deze olijfstruik ook hier jaren meegaan. Hoewel hij weinig onderhoud nodig heeft kun je hem natuurlijk niet helemaal aan z’n lot overlaten. Zorg daarom dat je altijd op de hoogte bent van de beste verzorging voor jouw buitenplant.
Waterbehoefte Olea Europaea - 160cm
De Olea Europaea heeft water nodig wanneer de aarde droog aanvoelt. Voel daarom regelmatig of de aarde nog licht vochtig is. Is dit niet het geval? Geef dan wat extra water. Ook in de zomermaanden is het belangrijk om wat extra water te geven aan de olijfstruik.
Lichtbehoefte Olea Europaea - 160cm
Van nature groeit deze buitenplant op een plek waar de zon gedurende de dag veel schijnt. Hier in Nederland is dat natuurlijk niet zo vanzelfsprekend. Dat hoeft echter niet te betekenen dat de Olea Europaea het niet naar z’n zin kan hebben in een Nederlandse tuin. Zorg dat je hem een plek geeft waar hij veel direct zonlicht op kan vangen.
Is de Olea Europaea een giftige plant?
De olijfstruik is gelukkig niet giftig.
Hoe wordt mijn Olea Europaea verzonden?
Je kunt jouw Olea Europaea eenvoudig bestellen via de webshop van Green Bubble. Wanneer je jouw bestelling geplaatst hebt gaan we direct voor je aan de slag. Onze planten komen vers van de kwekerij en worden in unieke verzenddozen verzonden. Deze verzenddozen voorkomen dat jouw groene vrienden omvallen tijdens het transport. Zo garanderen wij jou dat jouw planten in perfecte conditie bij jou thuis aankomen!
Specificaties
| Latijnse naam | Olea Europaea |
| Bezorging | Plant geleverd in teeltpot |
| Garantie | Vers van de kweker |
| Hoogte | 160 cm |
| Diameter | 120 cm |
| Potmaat | 40 cm |
| Standplaats | Buiten |
| Waterbehoefte | 2x per week |
| Giftig | Nee |
| Luchtzuiverend | Ja |
| Verpakking | Goed verpakt in een speciale doos voor het versturen van planten |
| Onderhoud | Weinig |
Gerelateerd Buitenplanten
Bekijk alles
Voor 12:00 besteld, volgende werkdag in huis