De planthoogte kan 10 cm variëren. Hoogte is inclusief teeltpot. De teeltpot op de foto kan afwijken.
Olijfboompje - 20cm
4.2/5 uit 2900+ beoordelingen
9
95
20 cm
12 cm
- Vers uit onze kwekerij
- 100% schadegarantie
- Speciaal ontwikkelde verzenddozen voor planten
- 200.000+ tevreden plantenliefhebbers
Productomschrijving
Specificaties
| Latijnse naam | Olea Europaea |
| Bezorging | Plant geleverd in teeltpot |
| Garantie | Vers van de kweker |
| Hoogte | 20 cm |
| Diameter | 20 cm |
| Potmaat | 12 cm |
| Standplaats | Buiten |
| Waterbehoefte | ± 1-2 per week |
| Giftig | Nee |
| Luchtzuiverend | Ja |
| Verpakking | Goed verpakt in een speciale doos voor het versturen van planten |
| Onderhoud | Weinig |
Gerelateerd Buitenplanten
Bekijk allesOlijfboom Olea Europaea Lorc
160 cm
45cm
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Olijfboompje - 20cm
Voor 12:00 besteld, volgende werkdag in huis
9,95