De planthoogte kan 10 cm variëren. Hoogte is inclusief teeltpot. De teeltpot op de foto kan afwijken.
Verrassingspakket XL – 5 XL planten
uit 4000+ beoordelingen
179
95
100 - 200cm
19 - 34 cm
- Vers uit onze kwekerij
- 100% schadegarantie
- Speciaal ontwikkelde verzenddozen voor planten
- 200.000+ tevreden plantenliefhebbers
Productomschrijving
Heb je moeite met het maken van keuzes, of heb je er simpelweg geen zin in? Geen zorgen, wij hebben de perfecte oplossing voor jou! Zoals de naam al doet vermoeden, bieden wij je een verrassingspakket met vijf XL-planten die wij zorgvuldig voor je hebben geselecteerd. Zo ben je in één keer klaar en hoef je niet verder te zoeken. Let er wel op dat de planten in teeltpot geleverd worden, niet in een sierpot. Wil je graag ook potten erbij? Laat het ons weten, en we helpen je graag met het kiezen van de juiste maat en stijl.
De hoogte varieert tussen de 100- 200cm.
Let op : De planten van de foto zijn niet de planten die worden geleverd. Het is een verrassingspakket!
Specificaties
| Bezorging | Plant geleverd in teeltpot |
| Hoogte | 100 - 200cm |
| Diameter | 50 - 100cm |
| Potmaat | 19 - 34 cm |
| Standplaats | Normaal daglicht, 0-3 meter van een raam |
| Giftig | Licht giftig |
| Luchtzuiverend | Ja |
| Verpakking | Goed verpakt in een speciale doos voor het versturen van planten |
| Onderhoud | Weinig |
Gerelateerd Bekende kamerplanten
Bekijk allesStrelitzia Nicolai
170 cm
24 cm
Voor 12:00 besteld, volgende werkdag in huis
Strelitzia Nicolai
150 cm
24 cm
Voor 12:00 besteld, volgende werkdag in huis
Strelitzia Nicolai
200 cm
30cm
Voor 12:00 besteld, volgende werkdag in huis
Ficus Lyrata boom XL
180 cm
30 cm
Voor 12:00 besteld, volgende werkdag in huis
Strelitzia Nicolai XXL
250 cm
50 cm
Voor 12:00 besteld, volgende werkdag in huis
Dieffenbachia Tropic Snow
70 cm
19 cm
Voor 12:00 besteld, volgende werkdag in huis
Strelitzia Augusta
160 cm
24 cm
Voor 12:00 besteld, volgende werkdag in huis
Pilea Peperomioides (Pannenkoekenplant)
20 cm
12 cm
9
95
Voor 12:00 besteld, volgende werkdag in huis
Strelitzia Nicolai de luxe XXL
250 cm
50cm
Voor 12:00 besteld, volgende werkdag in huis
Dypsis Lutescens (Areca palm)
140 cm
24 cm
Voor 12:00 besteld, volgende werkdag in huis
Radermachera Hainanensis
170 cm
30 cm
Voor 12:00 besteld, volgende werkdag in huis
Verrassingspakket XL – 5 XL planten
Voor 12:00 besteld, volgende werkdag in huis
179,95