De planthoogte kan 10 cm variëren. Hoogte is inclusief teeltpot. De teeltpot op de foto kan afwijken.
Mediterrane verrassingspakket XL - 5 buitenplanten
4.2/5 uit 2900+ beoordelingen
399
95
- Vers uit onze kwekerij
- 100% schadegarantie
- Speciaal ontwikkelde verzenddozen voor planten
- 200.000+ tevreden plantenliefhebbers
Productomschrijving
Ben jij niet zo'n ster in het maken van keuzes of heb je hier simpelweg gewoon niet zo'n zin in?
Dan hebben wij dé oplossing voor jou. De naam verklapt het al een beetje, laat je met dit pakket verrassen met 5 tuinplanten die wij voor jou hebben geselecteerd. Zo ben je in één keer klaar en hoef je niet meer verder te zoeken. Goed om te weten is wel dat de planten in teeltpot geleverd worden, niet in een sierpot. Laat het ons vooral weten wanneer je er potten bij wilt kopen, dan informeren wij je over de juiste maat en keuze.
De hoogte varieert tussen de 110 - 250cm.
Let op : De planten van de foto zijn niet de planten die worden geleverd. Het is een verrassingspakket!
De planthoogte kan 10 cm variëren. Hoogte is inclusief teeltpot. De teeltpot op de foto kan afwijken.
Specificaties
| Bezorging | Plant geleverd in teeltpot |
| Garantie | Vers van de kweker |
| Hoogte | 110-250 cm |
| Diameter | 40 - 150 cm |
| Potmaat | 24-40 cm |
| Standplaats | Buiten |
| Waterbehoefte | 2x per week |
| Giftig | Licht giftig |
| Luchtzuiverend | Ja |
| Verpakking | Goed verpakt in een speciale doos voor het versturen van planten |
| Onderhoud | Weinig |
Gerelateerd Buitenplanten
Bekijk alles
Mediterrane verrassingspakket XL - 5 buitenplanten
Voor 12:00 besteld, volgende werkdag in huis
399,95