Dracaena Riki - 120 cm
- Vers uit onze kwekerij
- 100% schadegarantie
- Speciaal ontwikkelde verzenddozen voor planten
- 200.000+ tevreden plantenliefhebbers
Productomschrijving
De Dracaena Riki komt oorspronkelijk uit tropische gebieden in Afrika, waar hij groeit in een warm en droog klimaat.
Verzorging & tips Dracaena Riki - 120 cm
De Dracaena Riki is een sterke en onderhoudsvriendelijke kamerplant die weinig verzorging nodig heeft. Deze plant houdt van een rustige, stabiele standplaats en kan slecht tegen tocht en kou. Door zijn compacte groei en stevige stam is hij geschikt voor verschillende ruimtes in huis. Af en toe het blad afstoffen helpt de plant om mooi en gezond te blijven.
Waterbehoefte Dracaena Riki - 120 cm
De potgrond van de Dracaena Riki mag tussen de gietbeurten licht opdrogen. Deze kamerplant kan beter tegen een korte droge periode dan tegen te veel water. In de winter heeft de plant minder water nodig dan in de zomermaanden.
Lichtbehoefte Dracaena Riki - 120 cm
De Dracaena Riki staat het liefst op een plek met veel indirect daglicht. Ook op een iets schaduwrijkere plek zal hij het goed doen, al zal de groei dan wat langzamer verlopen. Vermijd direct zonlicht, dit kan zorgen voor verkleuring van de bladeren.
Is de Dracaena Riki - 120 cm giftig?
Ja, de Dracaena Riki is licht giftig. Bij inname kan de plant klachten veroorzaken bij kinderen en huisdieren, wees hier dus voorzichtig mee.
Hoe wordt mijn Dracaena Riki - 120 cm verzonden?
Al onze kamerplanten zijn super vers en komen direct van de kwekerij wanneer we ze naar je opsturen. We verzenden onze kamerplanten in unieke verzenddozen, welke speciaal voor Green Bubble ontworpen zijn. Door deze unieke verzenddozen kunnen wij jou ervan verzekeren dat jouw groene vrienden niet omvallen tijdens het verzenden. Zo weet jij zeker dat je jouw kamerplanten in perfecte conditie bij jou thuis zult ontvangen.
Specificaties
| Latijnse naam | Dracaena |
| Bezorging | Plant geleverd in teeltpot |
| Garantie | Vers van de kweker |
| Hoogte | 120 cm |
| Diameter | 70 cm |
| Potmaat | 27 cm |
| Waterbehoefte | ± 1-2x per week |
| Giftig | Licht giftig |
| Luchtzuiverend | Ja |
| Verpakking | Goed verpakt in een speciale doos voor het versturen van planten |
| Onderhoud | Weinig |
Gerelateerd Alle kamerplanten
Bekijk alles
Voor 12:00 besteld, volgende werkdag in huis