Dracaena Magenta carrousel - 160 cm
- Vers uit onze kwekerij
- 100% schadegarantie
- Speciaal ontwikkelde verzenddozen voor planten
- 200.000+ tevreden plantenliefhebbers
Productomschrijving
De Dracaena Magenta vindt zijn oorsprong in tropisch Afrika, waar hij groeit in warme gebieden met veel licht en een hoge luchtvochtigheid.
Verzorging & tips Dracaena Magenta Carrousel - 160 cm
De Dracaena Magenta Carrousel is een stijlvolle en sterke kamerplant met smalle bladeren die een roodpaarse rand hebben. Deze plant is eenvoudig in onderhoud en past perfect in zowel moderne als klassieke interieurs. Zet hem op een vaste plek in huis, want hij houdt niet van veel verplaatsen. Vermijd tocht en plotselinge temperatuurwisselingen om bladuitval te voorkomen.
Waterbehoefte Dracaena Magenta Carrousel - 160 cm
De Dracaena heeft niet veel water nodig. Je hoeft de drakenplant maar 1 keer in de 3 tot 6 weken water te geven. Je kunt dit het beste even controleren door de vochtigheid van de aarde te checken. Te veel water doet deze toffe groene kamerplant zeker niet goed!
Lichtbehoefte Dracaena Magenta Carrousel - 160 cm
Deze Dracaena houdt van een lichte standplaats met indirect zonlicht. Te veel direct zonlicht kan de bladeren beschadigen of doen verkleuren. Op een plek met voldoende daglicht blijven de bladkleuren het mooist. Ook halfschaduw wordt verdragen, maar bij te weinig licht kan de plant minder snel groeien.
Is de Dracaena Magenta Carrousel - 160 cm giftig?
De Dracaena Magenta is licht giftig bij inname. Plaats de plant daarom buiten bereik van huisdieren en kleine kinderen.
Hoe wordt mijn Dracaena Magenta Carrousel - 160 cm verzonden?
Al onze kamerplanten zijn super vers en komen direct van de kwekerij wanneer we ze naar je opsturen. We verzenden onze kamerplanten in unieke verzenddozen, welke speciaal voor Green Bubble ontworpen zijn. Door deze unieke verzenddozen kunnen wij jou ervan verzekeren dat jouw groene vrienden niet omvallen tijdens het verzenden. Zo weet jij zeker dat je jouw kamerplanten in perfecte conditie bij jou thuis zult ontvangen!
Specificaties
| Latijnse naam | Dracaena |
| Bezorging | Plant geleverd in teeltpot |
| Garantie | Vers van de kweker |
| Hoogte | 160 cm |
| Diameter | 80 cm |
| Potmaat | 31 cm |
| Waterbehoefte | ± 1-2x per 2 weken |
| Giftig | Licht giftig |
| Luchtzuiverend | Ja |
| Verpakking | Goed verpakt in een speciale doos voor het versturen van planten |
| Onderhoud | Weinig |
Gerelateerd Alle kamerplanten
Bekijk alles
Voor 12:00 besteld, volgende werkdag in huis