Dracaena Fragrans Dorado carrousel - 180 cm
- Vers uit onze kwekerij
- 100% schadegarantie
- Speciaal ontwikkelde verzenddozen voor planten
- 200.000+ tevreden plantenliefhebbers
Productomschrijving
De Dracaena Fragrans Dorado vindt zijn oorsprong in tropisch Afrika, waar hij groeit in warme en licht beschaduwde gebieden onder hogere begroeiing.
Verzorging & tips Dracaena Fragrans Dorado Carrousel - 180 cm
De Dracaena Fragrans Dorado Carrousel is een sterke kamerplant met brede, donkergroene bladeren en een frisse lichtgroene bladstreep in het midden. Deze plant is onderhoudsvriendelijk en perfect voor wie een rustige, maar opvallende groene toevoeging aan het interieur zoekt. Zet hem op een vaste plek in huis en vermijd tocht of plotselinge temperatuurwisselingen. Door de bladeren af en toe af te nemen met een vochtige doek blijft de plant gezond en behoudt hij zijn mooie glans.
Waterbehoefte Dracaena Fragrans Dorado Carrousel - 180 cm
De Dracaena heeft niet veel water nodig. Je hoeft de drakenplant maar 1 keer in de 3 tot 6 weken water te geven. Je kunt dit het beste even controleren door de vochtigheid van de aarde te checken. Te veel water doet deze toffe groene kamerplant zeker niet goed!
Lichtbehoefte Dracaena Fragrans Dorado Carrousel - 180 cm
Deze Dracaena houdt van een lichte standplaats met indirect zonlicht. Te veel direct zonlicht kan de bladeren doen verkleuren of uitdrogen. Ook op een plek met halfschaduw doet hij het goed, al zal de groei dan iets rustiger verlopen. Een plek dicht bij een raam met gefilterd daglicht is ideaal voor deze plant.
Is de Dracaena Fragrans Dorado Carrousel - 180 cm giftig?
De Dracaena Fragrans Dorado is licht giftig bij inname. Plaats de plant daarom buiten bereik van huisdieren en kleine kinderen.
Hoe wordt mijn Dracaena Fragrans Dorado Carrousel - 180 cm verzonden?
Al onze kamerplanten zijn super vers en komen direct van de kwekerij wanneer we ze naar je opsturen. We verzenden onze kamerplanten in unieke verzenddozen, welke speciaal voor Green Bubble ontworpen zijn. Door deze unieke verzenddozen kunnen wij jou ervan verzekeren dat jouw groene vrienden niet omvallen tijdens het verzenden. Zo weet jij zeker dat je jouw kamerplanten in perfecte conditie bij jou thuis zult ontvangen!
Specificaties
| Latijnse naam | Dracaena |
| Bezorging | Plant geleverd in teeltpot |
| Garantie | Vers van de kweker |
| Hoogte | 180 cm |
| Diameter | 80 cm |
| Potmaat | 34 cm |
| Waterbehoefte | ± 1 x in 3-6 weken |
| Giftig | Licht giftig |
| Luchtzuiverend | Ja |
| Verpakking | Goed verpakt en geleverd met onze externe koerier |
| Onderhoud | Weinig |
Gerelateerd Alle kamerplanten
Bekijk alles
Voor 12:00 besteld, volgende werkdag in huis