Calathea Oppenheimiana - 130cm
- Vers uit onze kwekerij
- 100% schadegarantie
- Speciaal ontwikkelde verzenddozen voor planten
- 200.000+ tevreden plantenliefhebbers
Productomschrijving
Verzorging & tips Calathea Oppenheimiana - 130cm
De Calathea gedijt het best in een hoge luchtvochtigheid. Bij te droge lucht verliest hij zijn sierwaarde; de bladeren krijgen bruine punten en hun kleur vervaagt. Dit wil je natuurlijk voorkomen! Besproei de plant daarom regelmatig om hem gezond en stralend te houden.
Waterbehoefte Calathea Oppenheimiana - 130cm
De Calathea houdt van vochtige grond, maar zonder dat deze drassig wordt. De bovenste laag mag niet uitdrogen, maar te veel water kan wortelrot veroorzaken.
Controleer de grond regelmatig, vooral in het begin. Voelt de aarde na twee dagen alweer droog? Geef dan iets meer water. Is de grond na vijf dagen nog erg nat? Geef dan de volgende keer wat minder. Wanneer de plant is overgepot, raden we aan een vochtmeter te gebruiken.
Lichtbehoefte Calathea Oppenheimiana - 130cm
De plant zal het naar zijn zin hebben op een plek in normaal daglicht met overwegend wat schaduw. Direct zonlicht is voor deze plant een echte ‘no go’. De bladeren zullen faal worden en er zullen geen nieuwe bladeren aangemaakt worden.
Is de Calathea Oppenheimiana - 130cm giftig?
De Calathea is geen giftige kamerplant, je hoeft dus niet op te passen met kleine kinderen en huisdieren.
Hoe wordt mijn Calathea Oppenheimiana - 130cm verzonden?
Deze mooie kamerplant wordt geleverd in een teeltpot. Al onze planten worden verzonden in een speciaal voor ons ontworpen verzenddoos. Door het unieke interieur van de verzenddozen staan de kamerplanten stevig in de doos en kunnen ze geen kant op. Kamerplanten vinden het niet erg om een dag in een donkere doos te staan. Zo zorgen we dat je groene vrienden tip top in orde bij je thuis worden afgeleverd.
Specificaties
| Latijnse naam | Calathea |
| Bezorging | Plant geleverd in teeltpot |
| Garantie | Vers van de kweker |
| Hoogte | 130 cm |
| Diameter | 60 cm |
| Potmaat | 27 cm |
| Standplaats | Half-schaduw, 3-5 meter van een raam |
| Waterbehoefte | ± 1-2 per week |
| Giftig | Nee |
| Luchtzuiverend | Ja |
| Verpakking | Goed verpakt in een speciale doos voor het versturen van planten |
| Onderhoud | Weinig |
Gerelateerd Alle kamerplanten
Bekijk alles
Voor 12:00 besteld, volgende werkdag in huis