De planthoogte kan 10 cm variëren. Hoogte is inclusief teeltpot. De teeltpot op de foto kan afwijken.
Borderpakket - Bodembedekkers
4.2/5 uit 2900+ beoordelingen
74
95
- Vers uit onze kwekerij
- 100% schadegarantie
- Speciaal ontwikkelde verzenddozen voor planten
- 200.000+ tevreden plantenliefhebbers
Productomschrijving
Geef kale plekken in je tuin een groene make-over met het borderpakket Bodembedekkers. Dit pakket bevat verschillende vaste planten die niet alleen prachtig bloeien, maar ook zorgen voor een dichte, natuurlijke bodembedekking. Een stijlvolle én praktische oplossing.
Waarom kiezen voor bodembedekkers?
Deze planten zijn speciaal geselecteerd op:
- Lange en gevarieerde bloeitijden voor kleur door het seizoen heen
- Een compacte groeiwijze die onkruid geen kans geeft
- Weinig onderhoud, ideaal voor tuiniers die gemak zoeken
Inhoud van het pakket
- 8 óf 24 vaste planten. De variant kies je zelf.
- Minimaal 80% overeenkomst met de afgebeelde foto, afhankelijk van seizoensaanbod
- Geschikt voor zonrijke locaties
Elke plant draagt bij aan een dichtbegroeide, kleurrijke tuin die leeft en blijft verrassen.
Specificaties
| Bezorging | Plant geleverd in teeltpot |
| Garantie | Vers van de kweker |
| Hoogte | 25 - 30 cm |
| Diameter | 20 cm |
| Potmaat | 11 cm |
| Standplaats | Buiten |
| Waterbehoefte | ± 1-2x per week |
| Giftig | Licht giftig |
| Luchtzuiverend | Ja |
| Verpakking | Goed verpakt in een speciale doos voor het versturen van planten |
| Onderhoud | Weinig |